Πίνακας κατάταξης υποψηφιοτήτων μετακίνησης με το πρόγραμμα Erasmus+ PDF Εκτύπωση E-mail
Συντάχθηκε απο τον/την Σταυρακούδης Αθανάσιος
Τετάρτη, 18 Μάιος 2016 15:18

Γεια σας,

Έχουν ληφθεί 11 αιτήσεις για μετακίνηση στο πλαίσιο του προγράμματος Erasmus+ για το επόμενο ακαδημαϊκό έτος 2016-17. Η κατάταξη των υποψηφιοτήτων έχει ως εξής:

ΘέσηAMΕπώνυμοΌνομαΒαθμόςΠλήρες
1 3130 CILOTAJ ARDIT 7,25 -
2 3127 ΤΣΕΛΑΜΙ ΕΝΤΙΣΟΝ 7,00 +
3 2612 ΔΑΔΑΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 6,38 +
4 2948 ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5,83 -
5 2760 ΣΙΟΥΡΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5,61 -
6 2351 ΒΛΑΧΟΣ-ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5,47 +
7 3034 ΜΠΛΙΖΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΛΑΜΠΡΙΝΗ 5,08 -
8 3116 ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5,00 -
9 2122 ΒΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 4,89 -
10 2194 ΛΙΟΛΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4,42 +
11 2806 ΒΛΑΧΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4,40

-

Η κατάταξη γίνεται σύμφωνα με τη βαθμολογία σας. Αν εντοπίσετε κάποιο λάθος σας παρακαλώ να επικοινωνήσετε μαζί μου. Η τελευταία στήλη (Πλήρες) αναφέρεται στην πληρότητα των μαθημάτων του 1ου έτους (αν έχετε περάσει όλα τα μαθήματα). Στην περίπτωση που έχετε "-", δηλαδή υπάρχουν μαθήματα του 1ου έτους που δεν έχετε περάσει ακόμη θα πρέπει να προσκομίσετε εκ νέου αναλυτική βαθμολογία μετά την ερχόμενη εξεταστική περίοδο. Δεν επιτρέπεται η μετακίνηση με σκοπό τις σπουδές αν δεν έχετε περάσει όλα τα μαθήματα του 1ου έτους.

Αυτή τη στιγμή δεν είναι γνωστό το μέγεθος της χρηματοδότησης που θα λάβει το πανεπιστήμιό μας από το ΙΚΥ, επομένως δεν μπορεί να είναι γνωστό πόσοι και ποιοι θα είναι οι τελικοί παραλήπτες της υποτροφίας Erasmus+.

Αθανάσιος Σταυρακούδης

Τμηματικώς Συντοντιστής του προγράμματος Erasmus+