Ημερίδα: Οι οικονομικές και κοινωνικές προκλήσεις της Ελλάδας την περίοδο των μνημονίων, 31/3/2016 PDF Εκτύπωση E-mail
Συντάχθηκε απο τον/την Administrator
Πέμπτη, 07 Απρίλιος 2016 12:17

ΗΜΕΡΙΔΑ

"Οι οικονομικές και κοινωνικές προκλήσεις της Ελλάδας την περίοδο των μνημονίων"

Αντιγόνη Λυμπεράκη, Καθηγήτρια

Πάντειο Πανεπιστήμιο και Visiting Professor, London School of Economics

« Κοινωνική προστασία για έκτακτες ανάγκες, Κράτος και γυναίκα »

Πλάτων Τήνιος, Επ. Καθηγητής

Πανεπιστήμιο Πειραιώς και Visiting Senior Fellow, London School of Economics

«Η μακρά ασφαλιστική μεταρρύθμιση 1958-2018: Εξηγήσεις και παρεξηγήσεις»

Φωτογραφικό υλικό

img1 img2